niedziela, 7 kwietnia 2013

Wymianki i niespodzianki...

Chciałam pokazać Wam jakie mi się trafiły cuda wymiankowe.
W ramach "Przywołania wiosny" na Maranciakach dotarła do mnie taka oto karteczka od Weroniki (We_st)
Z okazji świąt Wielkanocnych przybyły do mnie takie piękne kartki od Kasi i DanusiW tym roku i ja mogłam wystawić piękną pisankę, która w ramach prywatnej wymiany przybyła do mnie od kochanej AniKa :)
Na zdjęciu brak kilku szczegółów jak np słodkości, ale nie one odgrywały główną rolę hahaha :)


Po świątecznym szaleństwie Weroniczka (We_st) postanowiła mnie troszkę porozpieszczać przysyłając mi przepiękne krokodylkowe bamboszki.
Czyż nie cudne :)


Za wszystkie wspaniałe niespodzianki i karteczki oraz życzenia pragnę podziękować bardzo serdecznie. Jest mi niezmiernie miło i naprawdę brak słów by wyrazić swoją wdzięczność. Wielkie buziaki dla każdej z Was za te cuda jakie cieszą moje oczy i grzeją moje stópki :)
Niestety ja z okazji Wielkanocy nie popełniłam ani karteczek, ani niczego innego, ale miałam ku temu naprawdę ogromne powody.
Jak przyjdzie czas to nie omieszkam o nich wspomnieć.

Pozdrawiam Wszystkich zaglądających i raz jeszcze dziękuję za niespodzianki :*

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Śliczne wielkanocne niespodzianki otrzymałaś. Cieszę się, że i moja karteczka dotarła :-) Fajne zdjątko pojawiło się w Twoim profilu :-) Ciekawa jestem, czy powodem Twojej mniejszej aktywności jest to, o czym myślę ;-)

Elunia pisze...

śliczne niespodzianki-czyżby moja karteczka nie dotarła?

Beacia - 24 pisze...

Danusiu Nie wiem o czym myślisz, ale ja w za miesiąc dam znać cóż zajmowało mój czas.
Eluniu to są wszystkie karteczki jakie dostałam niestety nic więcej w skrzynce nie było. Przykro m czytać, że niespodzianka od Ciebie nie przyszła, że też kogoś ręce zaswędziały wrrrr.